Gert-Jan Veenstra (1957)

Kavel 142 Gert-Jan Veenstra (1957)
Kavel 142. Gert-Jan Veenstra (1957)

Schilderij, olieverf op doek. Op de achterzijde titel 'Klipper op de voorgrond met kottjalk'. Rechtsonder gesigneerd Gert-jan Veenstra (Workum, 1957).

Taxatiewaarde € 400 - € 600
Afmetingen 60 x 90 cm, lijst 71 x 101 cm
Startbod € 400
Verkocht voor € 400
Vorig kavel Volgend kavel