Staand horloge, Steven Hoogendijk Rotterdam 18e eeuw

Kavel 143 Staand horloge, Steven Hoogendijk Rotterdam 18e eeuw
Kavel 143. Staand horloge, Steven Hoogendijk Rotterdam 18e eeuw

Een antieke 18e eeuwse Hollands staand horloge in mahoniehouten gefineerde kast. Wijzerplaat met dagaanduiding, gesigneerd Steven Hoogendijk, Rotterdam

Taxatiewaarde € 1500 - € 2000
Conditie Stukje fineer mist op kap
Startbod € 1000
Vorig kavel Volgend kavel