G.H. van der Meulen (1889-1951)

Kavel 30 G.H. van der Meulen (1889-1951)
Kavel 30. G.H. van der Meulen (1889-1951)

Schilderij, olieverf op doek. Gezicht op de kerk van Jelsum. Rechtsonder gesigneerd G.H. van der Meulen (Leeuwarden 1889 - 1951).

Taxatiewaarde € 120 - € 160
Afmetingen 22,5 x 44,5 cm
Startbod € 120
Verkocht voor € 140
Vorig kavel Volgend kavel