Guglielmo Pugi (1850-1915)

Kavel 10 Guglielmo Pugi (1850-1915)
Kavel 10. Guglielmo Pugi (1850-1915)

Een vroeg 20e eeuws albasten beeld. Voorstelling van Rebecca bij de put. Aan de achterzijde gesigneerd ‘Pugi’ = Guglielmo Pugi (1850-1915).

Taxatiewaarde € 300 - € 500
Conditie Met beschadigingen
Startbod € 200
Verkocht voor € 200
Vorig kavel Volgend kavel