Drie kastvazen, 19e eeuw

Kavel 9 Drie kastvazen, 19e eeuw
Kavel 9. Drie kastvazen, 19e eeuw

Set van drie polychroom gedecorereerde zeskantige dekselvazen in Delftse stijl. Voorstelling van bloemen en vogels, de deksels bekroond met een fantasiedier. Alle exemplaren gemerkt 'LF' in rood. Frankrijk, tweede helft 19e eeuw.

Taxatiewaarde € 200 - € 300
Afmetingen Hoogte 25 cm inclusief deksel
Conditie Eén vaas met gelijmde chip in de hals, voor de rest goed.
Startbod € 80
Verkocht voor € 220
Vorig kavel Volgend kavel