Harmen Abma (1937-2007)

Kavel 12 Harmen Abma (1937-2007)
Kavel 12. Harmen Abma (1937-2007)

Schilderij, acryl en hout op paneel 90 x 90 cm. ‘Uurwerk’. Gesigneerd Harmen Abma (1937 – 2007), gedateerd 1991

Taxatiewaarde € 400 - € 600
Startbod € 400
Vorig kavel Volgend kavel