Johan Daniël Koelman (1831-1857)

Kavel 13 Johan Daniël Koelman (1831-1857)
Kavel 13. Johan Daniël Koelman (1831-1857)

Aquarel (zwart-wit en sepia) op papier. Voorstelling van koeien, schapen, boer en boerin bij waterplas. Rechtsonder gesigneerd Johan Daniël Koelman (Den Haag 1831 - 1857), gedateerd 1849

Taxatiewaarde € 200 - € 300
Afmetingen 19,5 x 25 cm, lijst 37 x 43 cm
Startbod € 200
Verkocht voor € 200
Vorig kavel Volgend kavel