Kavel | 99. Herend Apponyi roze servies |
Omschrijving | Groot lot 20e eeuwse handbeschilderde porseleinen serviesdelen, allen gemerkt Herend Apponyi roze |
Taxatiewaarde | € 400 - € 600 |
Veiling | Sessie 1 (Augustus 2024) |
Afmetingen | |
Startbod | € 400 |
Verkocht voor | € 460 |
Vorig kavel | Volgend kavel |