Herend Apponyi roze servies

Kavel 99 Herend Apponyi roze servies
Kavel 99. Herend Apponyi roze servies

Groot lot 20e eeuwse handbeschilderde porseleinen serviesdelen, allen gemerkt Herend Apponyi roze

Taxatiewaarde € 400 - € 600
Startbod € 400
Verkocht voor € 460
Vorig kavel Volgend kavel