Pit van Loo (1905-1991)

Kavel 100 Pit van Loo (1905-1991)
Kavel 100. Pit van Loo (1905-1991)

Schilderij, olieverf op doek. Zeilschip op het Reitdiep in Groningen. Rechtsonder gesigneerd Pit van Loo (Winsum 1905 – Haren 1991) en gedateerd 1981.

Taxatiewaarde € 400 - € 600
Afmetingen 60 x 100 cm, lijstmaat 63,5 x 103 cm
Startbod € 400
Verkocht voor € 400
Vorig kavel Volgend kavel