Hobbe Smith (1862 - 1942)

Kavel 212 Hobbe Smith (1862 - 1942)
Kavel 212. Hobbe Smith (1862 - 1942)

Schilderij, olieverf op doek/maroufle. Tjalken op het IJ voor Amsterdam. Linksonder gesigneerd Hobbe Smith (Witmarsum 1862 - Amsterdam 1942)

Taxatiewaarde € 500 - € 700
Afmetingen 19,5 x 26 cm - 32,5 x 39 cm
Startbod € 400
Vorig kavel Volgend kavel