Ids Wiersma (1878-1965)

Kavel 73 Ids Wiersma (1878-1965)
Kavel 73. Ids Wiersma (1878-1965)

Schilderij, olieverf op paneel. Vissend jongetje aan de waterkant. Linksonder gemonogrammeerd Ids Wiersma (Brantgum 1878 – Dokkum 1965). Het betreft Freark Wiersma uit Brantgum, een neefje van Ids Wiersma.

Taxatiewaarde € 1000 - € 1500
Afmetingen 13 x 17,5 cm, lijst 19 x 24,5 cm
Startbod € 1000
Verkocht voor € 1200
Vorig kavel Volgend kavel