Jan Roos (1951)

Kavel 62 Jan Roos (1951)
Kavel 62. Jan Roos (1951)

Schilderij, olieverf op tempura 80 x 100 cm. ‘Schoorsteen II’, op de achterzijde gesigneerd Jan Roos (1951), gedateerd 1980

Taxatiewaarde € 400 - € 600
Startbod € 400
Verkocht voor € 550
Vorig kavel Volgend kavel