Ruud Elzer (1915-1995)

Kavel 63 Ruud Elzer (1915-1995)
Kavel 63. Ruud Elzer (1915-1995)

Schilderij, olieverf op board 32 x 38 en 32 x 30 x 37 cm. Twee damesportretten. Op de achterzijde gesigneerd Ruud Elzer (Sneek 1915 – Groningen 1995)

Taxatiewaarde € 200 - € 30
Afmetingen 32 x 38 cm en 30 x 37 cm
Startbod € 200
Verkocht voor € 360
Vorig kavel Volgend kavel