Jan Roos (1951)

Kavel 102 Jan Roos (1951)
Kavel 102. Jan Roos (1951)

Schilderij, acryl op papier. Kadaverschip in Harlingen tijdens uitbraak mond-en-klauwzeer. Gesigneerd Jan Roos (1951), gedateerd 2002

Taxatiewaarde € 3500 - € 3500
Afmetingen 110 x 136 cm
Startbod € 4500
Vorig kavel Volgend kavel