Jan van der Kooi (1957)

Kavel 227 Jan van der Kooi (1957)
Kavel 227. Jan van der Kooi (1957)

Een sepia aquarel, gemengde techniek op papier. Stad in de bergen met berghut in de voorgrond. Gesigneerd J.v. d. K. Is Jan van der Kooi (Groningen 1957). Gelijst.

Taxatiewaarde € 300 - € 500
Afmetingen 12 cm x 29 cm
Conditie Goede conditie.
Startbod € 300
Verkocht voor € 420
Vorig kavel Volgend kavel