Sjoerd de Vries (1941-2020)

Kavel 228 Sjoerd de Vries (1941-2020)
Kavel 228. Sjoerd de Vries (1941-2020)

Twee schilderijen, gemengde techniek op papier. Vrouwelijk naakt met rode rechthoeken. Nr 1. en Nr. 5. Gesigneerd Sjoerd de Vries (Oudehaske 1941-Leeuwarden 2020) 1990. gelijst

Taxatiewaarde € 1200 - € 1400
Afmetingen 21cm x 30 cm
Conditie Goed.
Startbod € 800
Verkocht voor € 800
Vorig kavel Volgend kavel