Kavel | 148. Johannes Hendricus Jurres (1875-1946) |
Omschrijving | Schilderij, olieverf op doek. De bespotting van Christus, gesigneerd Johannes Hendricus Jurres (1875-1946) |
Taxatiewaarde | € 800 - € 1200 |
Veiling | Sessie 1 (Augustus 2024) |
Afmetingen | 50,5 x 75,5 cm, lijst 63 x 88 cm |
Startbod | € 800 |
Vorig kavel | Volgend kavel |