Johannes Hendricus Jurres (1875-1946)

Kavel 148 Johannes Hendricus Jurres (1875-1946)
Kavel 148. Johannes Hendricus Jurres (1875-1946)

Schilderij, olieverf op doek. De bespotting van Christus, gesigneerd Johannes Hendricus Jurres (1875-1946)

Taxatiewaarde € 800 - € 1200
Afmetingen 50,5 x 75,5 cm, lijst 63 x 88 cm
Startbod € 800
Vorig kavel Volgend kavel