Staand horloge, Engels 19e eeuw

Kavel 149 Staand horloge, Engels 19e eeuw
Kavel 149. Staand horloge, Engels 19e eeuw

Een antiek 19e eeuws Engels staand horloge, mahoniehout gefineerd met gecannelleerde zuilen op de kap. Bronzen wijzerplaat met maanstand en spreuk 'Tempus Fugit'. Kap bekroond met bollen.

Taxatiewaarde € 250 - € 350
Startbod € 150
Verkocht voor € 150
Vorig kavel Volgend kavel