Lambrisering en schouw, 17e eeuw

Kavel 41 Lambrisering en schouw, 17e eeuw
Kavel 41. Lambrisering en schouw, 17e eeuw

Een antieke 17e eeuwse eikenhouten lambrisering en schouw, met gestoken leeuwenmascarons

Taxatiewaarde € 500 - € 700
Startbod € 500
Verkocht voor € 500
Vorig kavel Volgend kavel