Marius Bauer (1867 - 1932)

Kavel 36 Marius Bauer (1867 - 1932)
Kavel 36. Marius Bauer (1867 - 1932)

Ets. Optocht van de pelgrims, nr. 219, uit 1896. Rechtsonder gesigneerd Marius Bauer (Den Haag 1867 – Amsterdam 1932). Herkomst: Art Dumay

Taxatiewaarde € 200 - € 300
Afmetingen 32,5 x 43 cm
Startbod € 200
Vorig kavel Volgend kavel