Willem van Schaik (1874 - 1938)

Kavel 35 Willem van Schaik (1874 - 1938)
Kavel 35. Willem van Schaik (1874 - 1938)

Schilderij, olieverf op doek in vergulde ornamentenlijst. Gezicht op Grou. Rechtsonder gesigneerd Willem van Schaik (Beetsterzwaag 1874 - Blaricum 1938)

Taxatiewaarde € 150 - € 200
Afmetingen 38 x 50 cm
Startbod € 120
Verkocht voor € 170
Vorig kavel Volgend kavel