Percussiegeweer model M1829

Kavel 140 Percussiegeweer model M1829
Kavel 140. Percussiegeweer model M1829

Een vroeg 19e eeuws enkelloops percussiegeweer met laadstok, model M1829, gemerkt met tweekoppige adelaar en productienummers ‘115’ en ‘865’.

Taxatiewaarde € 250 - € 350
Startbod € 250
Vorig kavel Volgend kavel