Staand horloge, 18e eeuw

Kavel 139 Staand horloge, 18e eeuw
Kavel 139. Staand horloge, 18e eeuw

Een antiek 18 eeuws staand horloge, wijzerplaat gesigneerd Edward William Archibald Lourie, klokkenmaker in Londen in de 18e eeuw

Taxatiewaarde € 250 - € 350
Startbod € 200
Vorig kavel Volgend kavel