Rosalia Campo Menendez (1928)

Kavel 126 Rosalia Campo Menendez (1928)
Kavel 126. Rosalia Campo Menendez (1928)

Schilderij, olieverf op paneel 23 x 46 cm zonder lijst. Keukengerei met roze achtergrond. Rechtsonder gesigneerd Rosalia Campo Menendez (1928)

Taxatiewaarde € 150 - € 200
Startbod € 150
Verkocht voor € 200
Vorig kavel Volgend kavel