Schotse School, 19e eeuw

Kavel 177 Schotse School, 19e eeuw
Kavel 177. Schotse School, 19e eeuw

Schilderij, olieverf op doek. 'Sunset on the Tyne'. Linksonder gesigneerd 'Frazer', in de stijl van William Miller Frazer (Schotland 1864 - 1961)

Taxatiewaarde € 200 - € 300
Startbod € 150
Verkocht voor € 240
Vorig kavel Volgend kavel