Tegeltableau, 19e eeuw

Kavel 178 Tegeltableau, 19e eeuw
Kavel 178. Tegeltableau, 19e eeuw

Een antiek 19e eeuws 25-delig tegeltableau in mangaan. Voorstelling van een tjalk met op de achtergrond een driemaster en een dorp met molen. Johannes van der Wolk, Rotterdam, eerste helft van de 19e eeuw.

Taxatiewaarde € 400 - € 600
Afmetingen 65,5 x 65,5 cm, met lijst 68,5 x 68,5 cm
Conditie Met enkele restauraties
Startbod € 400
Verkocht voor € 400
Vorig kavel Volgend kavel