Kavel | 110. Sjoerd de Vries (1909-1996) |
Omschrijving | Schilderij, olieverf op doek. Gezicht op de kerktoren van Dronrijp met daarvoor de boerderij van Bouke Wielinga. Rechtsonder gesigneerd Sjoerd de Vries (Franeker 1909 – Alkmaar 1996), gedateerd 1981. |
Taxatiewaarde | € 300 - € 400 |
Veiling | Sessie 1 (Augustus 2024) |
Afmetingen | 60 x 90 cm, lijst 77,5 x 107 cm |
Startbod | € 250 |
Verkocht voor | € 400 |
Vorig kavel | Volgend kavel |