Fries staand horloge, 19e eeuw

Kavel 109 Fries staand horloge, 19e eeuw
Kavel 109. Fries staand horloge, 19e eeuw

Een 19e eeuws Fries staand horloge, mahoniehouten gefineerde kast, dubbele kap met beschilderde raampjes, beschilderde wijzerplaat met maanstand, bekroond met houten Atlas en bazuinblazende engelen.

Taxatiewaarde € 400 - € 600
Startbod € 300
Verkocht voor € 380
Vorig kavel Volgend kavel