Sjoerd de Vries (1941-2020)

Kavel 106 Sjoerd de Vries (1941-2020)
Kavel 106. Sjoerd de Vries (1941-2020)

Schilderij, gemengde techniek op board. 'Liefdespaar', rechtsonder gesigneerd Sjoerd de Vries (Oudehaske 1941- Leeuwarden 2020), gedateerd 2003

Taxatiewaarde € 3000 - € 4000
Afmetingen 56 x 39 cm
Startbod € 3000
Vorig kavel Volgend kavel