Broer de Boer (1877 - 1953)

Kavel 107 Broer de Boer (1877 - 1953)
Kavel 107. Broer de Boer (1877 - 1953)

Schilderij, olieverf op doek in vergulde ornamentenlijst. 'Bij Terhorne'. Gesigneerd Broer de Boer (1877-1953)

Taxatiewaarde € 200 - € 300
Afmetingen 30,5 x 41 cm - 53 x 63 cm
Startbod € 150
Verkocht voor € 340
Vorig kavel Volgend kavel