Staand horloge, 18e eeuws

Kavel 49 Staand horloge, 18e eeuws
Kavel 49. Staand horloge, 18e eeuws

Een antiek laat 18e eeuws staand horloge, gefineerde houten kast met zwarte profielranden. Zwarte pilaren, wijzerplaat met beschildering van een schip in landschap en een gedrapeerd kleed.

Taxatiewaarde € 250 - € 350
Conditie Barst in glas
Startbod € 200
Verkocht voor € 220
Vorig kavel Volgend kavel