Anton Heyboer (1924 - 2005)

Kavel 50 Anton Heyboer (1924 - 2005)
Kavel 50. Anton Heyboer (1924 - 2005)

Schilderij, olieverf op doek, in baklijst. 'Maria says other father'. Gesigneerd Anton Heyboer (Sabang 1924 - Den Ilp 2005), gedateerd 1987

Taxatiewaarde € 250 - € 350
Afmetingen 100 x 130 cm, lijst 104 x 132 cm
Startbod € 200
Verkocht voor € 500
Vorig kavel Volgend kavel