Tulpenschotel, 17e eeuw

Kavel 8 Tulpenschotel, 17e eeuw
Kavel 8. Tulpenschotel, 17e eeuw

Een Delfts aardewerken plooischotel met groen, geel en blauw decor van bloemen, een vogel en insect. Randversiering met onder meer tulpen. Op de achterkant gemerkt 'WK' = Willem Cleffius, periode 1660-1680.

Taxatiewaarde € 500 - € 700
Afmetingen Doorsnede 34 cm
Conditie Restauratie aan de rand, ca. 3.5 x 1 cm. Enkele haarlijnen
Startbod € 300
Verkocht voor € 320
Vorig kavel Volgend kavel