Vier tegels, 17e eeuw

Kavel 34 Vier tegels, 17e eeuw
Kavel 34. Vier tegels, 17e eeuw

Vier antieke 17e eeuwse polychrome tegels, decor van tulpen met Franse Lelie hoekmotief

Taxatiewaarde € 160 - € 200
Afmetingen Tegels 13 x 13 cm, totaal 26 x 26 cm
Conditie Enkele restauraties
Startbod € 160
Verkocht voor € 160
Vorig kavel Volgend kavel