Vier tegels, 17e eeuw

Kavel 89 Vier tegels, 17e eeuw
Kavel 89. Vier tegels, 17e eeuw

Lot van vier ingelijste tegels in eikenhouten lijst, polychroom decor van fruitschalen en ossekop hoekmotief, eerste helft van de 17e eeuw

Taxatiewaarde € 200 - € 300
Afmetingen 11,5 x 12 cm, lijst 58 x 15 cm
Startbod € 200
Verkocht voor € 300
Vorig kavel Volgend kavel