Sjoerd de Vries (1941-2020)

Kavel 90 Sjoerd de Vries (1941-2020)
Kavel 90. Sjoerd de Vries (1941-2020)

Gemengde techniek achter glas (recto/verso). Gesigneerd Sjoerd de Vries (Oudehaske 1941- Leeuwarden 2020), gedateerd 1991

Taxatiewaarde € 3500 - € 4500
Afmetingen 63,5 x 48,5 cm
Startbod € 3500
Vorig kavel Volgend kavel