Vijf Delfts 18e eeuwse aardewerken kastvazen

Kavel 15 Vijf Delfts 18e eeuwse aardewerken kastvazen
Kavel 15. Vijf Delfts 18e eeuwse aardewerken kastvazen

Vijf 18e eeuwse Delfts aardewerken kastvazen: drie dekselvazen met blauw-wit decor van een man en vrouw in een tuin, en twee vazen met voorstelling van jongeman in een tuin. De kastvazen gemerkt ‘GVS’ = Geertrui Verstelle, de overige twee vazen gemerkt ‘PVMV'.

Taxatiewaarde € 600 - € 800
Afmetingen Dekselvaas 35 cm hoog
Startbod € 500
Verkocht voor € 500
Vorig kavel Volgend kavel