Sipke Jansma (1923-2001)

Kavel 14 Sipke Jansma (1923-2001)
Kavel 14. Sipke Jansma (1923-2001)

Schilderij, olieverf op doek. 'Afscheid van de Deelen'. Linksonder gesigneerd Sipke Jansma (Rijperkerk 1923 - Heerenveen 2001), gedateerd 1992

Taxatiewaarde € 1000 - € 1500
Afmetingen 100 x 130 cm
Startbod € 800
Verkocht voor € 1100
Vorig kavel Volgend kavel