Kavel | 14. Sipke Jansma (1923-2001) |
Omschrijving | Schilderij, olieverf op doek. 'Afscheid van de Deelen'. Linksonder gesigneerd Sipke Jansma (Rijperkerk 1923 - Heerenveen 2001), gedateerd 1992 |
Taxatiewaarde | € 1000 - € 1500 |
Veiling | Sessie 1 (Augustus 2024) |
Afmetingen | 100 x 130 cm |
Startbod | € 800 |
Verkocht voor | € 1100 |
Vorig kavel | Volgend kavel |