Ward Lernout (1931-2019)

Kavel 234 Ward Lernout (1931-2019)
Kavel 234. Ward Lernout (1931-2019)

Schilderij, olieverf op doek. Schepen in de haven bij ondergaande zon. Rechtsonder gesigneerd Ward Lernout (Geluwe 1931 - Tervuren 2019).

Taxatiewaarde € 200 - € 300
Afmetingen 60 x 50 cm, lijst 70 x 80 cm
Startbod € 100
Verkocht voor € 100
Vorig kavel Volgend kavel