Kavel | 155. Wortelnoten bonheur, Willem III |
Omschrijving | Een antieke 19e eeuwse wortelnotenhouten en zwart gelakte bonheur met spiegel, Willem III. Op de achterzijde gemerkt 'B. Siem Amsterdam' |
Taxatiewaarde | € 300 - € 400 |
Veiling | Sessie 1 (Augustus 2024) |
Afmetingen | |
Startbod | € 300 |
Verkocht voor | € 300 |
Vorig kavel | Volgend kavel |