Wortelnoten bonheur, Willem III

Kavel 155 Wortelnoten bonheur, Willem III
Kavel 155. Wortelnoten bonheur, Willem III

Een antieke 19e eeuwse wortelnotenhouten en zwart gelakte bonheur met spiegel, Willem III. Op de achterzijde gemerkt 'B. Siem Amsterdam'

Taxatiewaarde € 300 - € 400
Startbod € 300
Verkocht voor € 300
Vorig kavel Volgend kavel