Ype Wenning (1879 - 1959)

Kavel 231 Ype Wenning (1879 - 1959)
Kavel 231. Ype Wenning (1879 - 1959)

Schilderij, olieverf op paneel. Voorstelling van een boerderij. Gesigneerd Ype Wenning (Leeuwarden 1879 - Wassenaar 1959)

Taxatiewaarde € 200 - € 300
Afmetingen 23,5 x 18 cm
Startbod € 150
Verkocht voor € 160
Vorig kavel Volgend kavel