Sieger Baukema (1852-1936)

Kavel 230 Sieger Baukema (1852-1936)
Kavel 230. Sieger Baukema (1852-1936)

Schilderij, olieverf op doek. 'Avond'. Rechtsonder gesigneerd Sieger Baukema (Oudemirdum 1852 - Arnhem 1936)

Taxatiewaarde € 200 - € 300
Afmetingen Doek 48 x 79 cm
Conditie Oude restauraties
Startbod € 150
Vorig kavel Volgend kavel