Kavel | 444. 19e eeuwse Chinees porseleinen Famille Verte schotels |
Omschrijving | Drie antieke Chinees porseleinen schotel. Famille verte met randen en plat volgeschilderd met divers bloemen, waaronder een pioenroos en bloesemtakken. 19e eeuws. |
Taxatiewaarde | € 120 - € 180 |
Afmetingen | 33, 21 en 16 cm doorsnede. |
Conditie | Rand schilfer en een haarlijn. |
Startbod | € 120 |
Verkocht voor | € 120 |
Vorig kavel | Volgend kavel |