19e eeuwse Chinees porseleinen Famille Verte schotels

Kavel 444 19e eeuwse Chinees porseleinen Famille Verte schotels
Kavel 444. 19e eeuwse Chinees porseleinen Famille Verte schotels

Drie antieke Chinees porseleinen schotel. Famille verte met randen en plat volgeschilderd met divers bloemen, waaronder een pioenroos en bloesemtakken. 19e eeuws.

Taxatiewaarde € 120 - € 180
Afmetingen 33, 21 en 16 cm doorsnede.
Conditie Rand schilfer en een haarlijn.
Startbod € 120
Verkocht voor € 120
Vorig kavel Volgend kavel