Kavel | 443. Zeven stuks Famille verte en melk en bloed porselein |
Omschrijving | Lot van vijf 18e en 19e eeuws Chinees porseleinen Famille verte en melk en bloed gemberpotten. Hierbij een Famille Verte pijpvaas en kandij pot, zonder deksel. |
Taxatiewaarde | € 300 - € 400 |
Afmetingen | Grootste gember pot 14 cm hoog. Pijpvaas 22 cm hoog. |
Conditie | Diverse haarlijnen en randschade. |
Startbod | € 150 |
Verkocht voor | € 240 |
Vorig kavel | Volgend kavel |