Zeven stuks Famille verte en melk en bloed porselein

Kavel 443 Zeven stuks Famille verte en melk en bloed porselein
Kavel 443. Zeven stuks Famille verte en melk en bloed porselein

Lot van vijf 18e en 19e eeuws Chinees porseleinen Famille verte en melk en bloed gemberpotten. Hierbij een Famille Verte pijpvaas en kandij pot, zonder deksel.

Taxatiewaarde € 300 - € 400
Afmetingen Grootste gember pot 14 cm hoog. Pijpvaas 22 cm hoog.
Conditie Diverse haarlijnen en randschade.
Startbod € 150
Verkocht voor € 240
Vorig kavel Volgend kavel