Aardewerken spaarvarkens (9x)

Kavel 500 Aardewerken spaarvarkens (9x)
Kavel 500. Aardewerken spaarvarkens (9x)

Lot van negen aardewerken spaarvarkens: een groot witgeglazuurd exemplaar, zes groengeglazuurde en twee met bruin glazuur, o.a. met slibdecor. 20e eeuws en antiek

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Afmetingen Lengte 11-33 cm
Conditie Enkele beschadigingen
Startbod € 10
Verkocht voor € 85
Vorig kavel Volgend kavel