Twee Delfts aardewerken kastvazen

Kavel 501 Twee Delfts aardewerken kastvazen
Kavel 501. Twee Delfts aardewerken kastvazen

Twee 18e eeuwse aardewerken kastvazen met deksels, niet bijpassend. Blauw/wit chinoiserie decor van vogels en bloemen op rotsen.

Taxatiewaarde € 200 - € 250
Afmetingen 38 cm hoog
Conditie Lichte glazuurbeschadigingen en 1 tempelleeuwtje deksel gelijmd.
Huidig bod € 140
Verkocht voor € 140
Vorig kavel Volgend kavel