Kavel | 450. Acht 18e eeuws Chinees porseleinen schotels en zeven en koppen |
Omschrijving | Zeven diverse 18e eeuwse kop en schotels. Enkele passend als set. Blauw/wit met Oosterse lanschappen Joosje te paard en florale motieven. |
Taxatiewaarde | € 120 - € 180 |
Afmetingen | Grootste schotel, 15cm doorsnede |
Conditie | Beschadigingen, één gelijmd, haarlijnen en rand chips. |
Startbod | € 120 |
Verkocht voor | € 120 |
Vorig kavel | Volgend kavel |