Acht 18e eeuws Chinees porseleinen schotels en zeven en koppen

Kavel 450 Acht 18e eeuws Chinees porseleinen schotels en zeven en koppen
Kavel 450. Acht 18e eeuws Chinees porseleinen schotels en zeven en koppen

Zeven diverse 18e eeuwse kop en schotels. Enkele passend als set. Blauw/wit met Oosterse lanschappen Joosje te paard en florale motieven.

Taxatiewaarde € 120 - € 180
Afmetingen Grootste schotel, 15cm doorsnede
Conditie Beschadigingen, één gelijmd, haarlijnen en rand chips.
Startbod € 120
Verkocht voor € 120
Vorig kavel Volgend kavel