Acht 19e eeuwse Chinees porseleinen schotel met zeven kopjes

Kavel 449 Acht 19e eeuwse Chinees porseleinen schotel met zeven kopjes
Kavel 449. Acht 19e eeuwse Chinees porseleinen schotel met zeven kopjes

Acht Chinees porseleinen schotels met zeven bijpassende kopjes. Blauw/wit met een decor van gestillerde bloemen. Gemerkt met vier karaktertekens. Kangxi revival. 19e eeuws.

Taxatiewaarde € 150 - € 200
Conditie 1 kopje gebroken, haarlijnen en fleabites op de randen.
Startbod € 100
Verkocht voor € 380
Vorig kavel Volgend kavel