Antieke pop, C. M . Bergmann, Walterhausen 1916.

Kavel 483 Antieke pop, C. M . Bergmann, Walterhausen 1916.
Kavel 483. Antieke pop, C. M . Bergmann, Walterhausen 1916.

Een antieke Franse pop met papiermaché armen en benen. Een porseleinen hoofd. Gemerkt voor C. M. Bergmann, Walterhausen 1916, 61/2 uit ca 1916. Met blonde pruik. Gekleed en met een antiek bloedkoralen halssnoer voorzien van een 14 krt (585/1000) gouden kapitelslot.

Taxatiewaarde € 150 - € 200
Afmetingen 60 cm lang
Conditie Gebruikssporen.
Startbod € 100
Verkocht voor € 100
Vorig kavel Volgend kavel