Home
Aftersale
Kopen
Nieuws
Inloggen
Registreren
Home
Agenda
Kopen
Nieuws
Inloggen
Registreren
Syrisch opvouwbaar stoeltje
Vorig kavel
Catalogus
Volgend kavel
Kavel 484 Syrisch opvouwbaar stoeltje
Kavel
484. Syrisch opvouwbaar stoeltje
Een 19e eeuws Syrisch opvouwbaar stoeltje ingelegd met parelmoer.
Taxatiewaarde
€ 150 - € 200
Veiling
Sessie 2
Startbod
€ 100
Vorig kavel
Volgend kavel