Syrisch opvouwbaar stoeltje

Kavel 484 Syrisch opvouwbaar stoeltje
Kavel 484. Syrisch opvouwbaar stoeltje

Een 19e eeuws Syrisch opvouwbaar stoeltje ingelegd met parelmoer.

Taxatiewaarde € 150 - € 200
Startbod € 100
Vorig kavel Volgend kavel